WhatSap & İletişim 0850 532 29 37

Responsive Web Tasarımı

Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

img

Duyarlı Web Tasarımı ve Mobil Web Sitesi Geliştirme

%100 Responsive Tasarımlar
Düşük Maliyet
Genel olarak, duyarlı bir web tasarım Web Tescil ajansından duyarlı web tasarım satın aldığınızda Hem mobil hem de masaüstü tarayıcılarda var olmanın maliyeti daha düşüktür. Hem mobil hem de masaüstü için içerik stratejileri oluşturmak yerine, tüm platformlarda uyumlu bir vizyona sahipsiniz. Ayrıca, uyumlu bir web tasarımının tüm boyutlarına uyan tek bir model, uyguladığınız değişikliklerin tüm panoda yürütüldüğü anlamına gelir.
Geliştirilmiş SEO
Google, 2015’te arama motoru algoritmasını mobil uyumlu siteler için daha iyi sıralama içerecek şekilde değiştirdi. Yanıt veren bir web tasarımı, mobil kullanıcıları da içererek dünyanın en popüler arama motorundaki sıralamanızı artırmanızı sağlar.
Optimize Edilmiş Videolar ve Görüntüler
Videolar ve görüntüler, bir sayfadaki en önemli tasarım unsurlarından bazılarıdır. Bulanık veya yanlış boyuttalarsa, çoğu kullanıcı hızlı bir şekilde sitenizi terk edecektir. Hemen çıkma oranınızı artırmaya ve artırmaya yardımcı olan anlamlı ve güzel resimlerle ve videolarla meşgul olmalarını sağlayın.
Daha Kolay Analitik Raporlama
Artık analitik araçlar, yanıt veren web sitelerine hitap etmekte, SEO taktiklerinizin işinizi nasıl geliştirdiğini daha iyi anlamak için trafiğinizden, site etkileşimlerinden ve ziyaretçi süresinden ihtiyaç duyduğunuz verileri çekmeyi kolaylaştırmaktadır.
Her Yerde, Herhangi Bir Cihaz
iPhone'lar, Android'ler, tabletler, bilgisayarlar, monitörler, siz onu adlandırın. Duyarlı web tasarımı, web sitenizi görüntülemek için herhangi bir cihaz için çok yönlü hale getirecek. Akıllı saatler gibi giyilebilir cihazlar bile web tasarımınızı biçimlendirebilir ve sitenizden bilgi görüntüleyebilir.
Rafine Kod
Flash'ı çok uzun zaman önce kullandık. Duyarlı web sitenizi oluşturmak için en çok yönlü ve rafine programlama ortamlarını ve dillerini kullanıyoruz. CSS3 ve HTML5 gibi diller uzun zamandan beri programlama emanetlerinin yerini almıştır ve bunları otomatik web sayfası boyutlandırmasına ve esnek medya alımına izin verdikleri için kullanıyoruz.
Sıkıştırılmış Bilgiler
Mevcut eğilim mobil tasarıma doğru ayarlanıyor, bu da web sitenizin her şeyden önce mobil cihaz dostu olması gerektiği anlamına geliyor. İhtiyacınız olan tüm bilgileri stratejik olarak sıkıştırıyoruz.
Hızlı ve Google Dostu
Türkiye'de 2018'de Toplamda 52 milyon sosyal medya kullanıcıs'nın bulunduğu Türkiye'de bu nüfusun 44 milyonu mobil cihazlardan internet'e erişiyor. Duyarlı bir web tasarımınız olduğunda, hem PC hem de mobil cihazlardaki müşterilere erişerek daha düşük geliştirme maliyetlerinde size daha fazla çok yönlülük sunar.
Son teknoloji
Deneyimli, duyarlı bir web tasarım Web Tescil ajansı olarak, müşterilerimizin her biri için güzel ve işlevsel yanıt veren web siteleri oluşturmak ve oluşturmak için en son teknoloji ve en son uygulamaları kullanıyoruz. En iyisini elde ettiğinizi biliyorsunuz, çünkü sadece en iyi teknolojileri inşa ettikçe kullanıyoruz.
Optimize edilmiş görüntüler
Yanıt veren web sitenizin görüntülendiği ekranın boyutu gibi, görüntüler de öyle. Otomatik olarak yeniden biçimlendirilir ve ekrana düzgün şekilde sığacak şekilde boyutlandırılır. Hareketli ve yeniden boyutlandırılmış veya bir telefon ekranına geçiş yapan bir web tarama penceresi olsun, görüntüler yüksek çözünürlükle hala net görüntü sağlarız.

Webtescil Responsive Web Tasarımı

Mobil web tasarımı olarak da bilinen duyarlı web sitesi tasarımı, dijital varlığınıza birleşik bir yaklaşım sunar. Farklı cihazlarda görüntülemek üzere birden fazla web sitesi oluşturmak yerine, duyarlı tasarım, web sitenizin birden fazla düzen varyasyonunda ölçeklenmesini, taşınmasını ve yeniden düzenlenmesini mümkün kılar. Sonuç olarak, web sitenizin veya markanızın görünümünden ödün vermek zorunda kalmamanın avantajlarından yararlanırken, ziyaretçilerin nasıl göz attığının bir önemi yok.

Duyarlı web tasarımı oluşturmak, temellerin ötesine geçer ve akışkan ızgaraları, esnek görüntü boyutları ve ortam sorguları dahil olmak üzere gelişmiş CSS kodlama teknikleri ve tasarım ilkeleri gerektirir. Web tasarım Web Tescil’de, gezinmek ve akıllı telefonlar, tabletler, “phablets”, oyun konsolları gibi cihazlar çeşitli genelinde görmek kolaydır çekici bir web sitesi oluşturmak için temiz, çekici tasarım için bir TV’ler, dizüstü bilgisayarlar ve Tüm Mobil cihazlarla Uyumluluk sağlar.

Projeniz varmı ? iletişim formunu doldurarak yada 0850 532 2937 Telefon numarasından iletişime geçmek çok kolay 7/24 WhatSapp Hattımız Online!