WhatSap & İletişim 0850 532 29 37

SEO NEDİR?

Seo Danışmanlığı ( Arama motoru optimizasyonu ), web sitenizin arama motorlarına uygun haline getirilip google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmaların bütünüdür. Yurtdışında SEO ( Search Engine Optimization ) olarak anılan bu işlem Türkçe'ye çevrildiğinde Arama Motoru Optimizasyonu ( AMO ) ismini almıştır.
img
  • Web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesi ile başlıyoruz.
  • Sonra, insanların ne aradığını bulmak için zaman harcıyoruz.
  • Bir SEO planı hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.

  • Sonuçları izliyor ve ayarlamalar yapıyoruz.

Ücretsiz SEO Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı ( Arama Motoru Optimizasyonu ) yaptırmak ne işime yarar?

Sitenize Arama motoru optimizasyonu ( Seo Danışmanlığı ) yaptırırsanız, hem arama sonuçlarında çıkarak firmanıza marka değeri kazandırırsınız, hem de internet üzerinden size ulaşacak müşteri sayınızı çoğaltarak kazancınızı arttırırsınız.

Kurumsal SEO nedir?

Sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, Google’ın sıralama kriterlerinin incelenmesi sonucu firmalara özel olarak verilen hizmete Kurumsal SEO adı verilir. Web Tescil Web Tasarım olarak, bireysel sitelere değil de sürekli olarak firmalara bu hizmeti verdiğimiz için, Kurumsal SEO konusunda gerek üstümüze düşen işlerde, gerekse firmalarla olan ilişkilerimizde profesyonelce bir yaklaşımımız olmaktadır.

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO Danışmanlığı, siteniz üzerinde sürekli çalışma yaparak sizi ilk sayfada tutmak için yapılan işlemler bütünüdür. Bunlar site içi faktörler ve site dışı faktörler olarak iki dalda ele alınır. Site içi faktörlere meta yapılandırılması, kodların google algoritmasına uygun hale getirilmesi vb. işlemler, site dışı faktörlere ise backlink çalışması, sosyal medya ve bloglarda etkin olma gibi faktörler yüzeysel olarak açıklanabilir.

SEO Uzmanı kimdir?

SEO Uzmanı, Google arama motoru sonuçlarında sitenizi ilk sayfaya, bugüne kadar edindiği tecrübeleri kullanarak taşıyan kişilere verilen isimdir. SEO Uzmanı, gerek forumlarda yenilikleri takip ederek, gerekse kobay siteler ile bu testleri yaparak tecrübeler edinir ve bu tecrübesini sitenizi Google arama sonuçlarında ilk sayfaya taşıyarak firmanıza aktarır.

Google Optimizasyonu Nedir?

Google Optimizasyon işlemi web sitenizi Google arama motoruna uyumlu hale getirmektir. Google’da ilk sayfada çıkmak diğer arama motorlarına göre size çok daha büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü ülkemizde %80’e varan oranlarda ve dünyada ise %60 oranında Google Arama Motoru kullanılmaktadır. Bu yoğunlukta bir kullanımdan dolayı Google diğer arama motorları yahoo, bing yandex gibi rakiplerine karşı oldukça avantajlı bir konumdadır dolayısıyla sizin Google arama sonuçlarında ilk sayfada yer almanız demek, rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçmeniz anlamına gelmektedir.

Çalışma Yönteminiz Nasıl?

Arama Motoru Optimizasyon (SEO Danışmanlığı) süreklilik gerektiren bir  hizmettir. Bunun 1. sebebi başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının daha gerçekçi sonuçlar çıkarabilmek için algoritmalarını (sonuçları gösterme metodu) geliştirmesi ve değiştirmesi. 2. sebebi, sürekli yeni web sitelerinin açılması. 3. sü ise rakiplerinizin de google optimizasyon işlemlerini sitesine yaptırmakta olmalarıdır. Bu yüzden web siteniz ilk sayfaya çıksa bile üstünde teknik işlemlerin devam etmesi gerekir. Bu yüzden Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Danışmanlığı) işlemlerinde yıllık anlaşmalar yapmaktayız.

Sizinle çalışmaya başlarsam bana nasıl bir seo hizmeti vereceksiniz?

 İlk olarak sayfanızın arama motorlarındaki durumunu ölçüyoruz
 Web Sayfanızın sektörel durumunu, tasarım ve içerik yapısını inceliyoruz.
 Sitenizde eksik gördüğümüz tarafları tamamlayarak web sitenizi google arama sonuçlarına uyumlu hale getiriyoruz.
 Sitenizin istediğiniz kelimelerde sıralamasını her gün takip ediyor ve sıralama hareketleri konusunda fikir ediniyoruz.
 Arama Motorlarına kayıtlar yaparak sitenizin gücünü arttırıyoruz.
 Her ay size yapılan çalışmalar ve gelinen noktalar hakkında seo hizmeti raporu sunuyoruz.
 Sitenizi ilk sayfaya taşıdıktan sonra  daha üst sıralara çıkması ya da mevcut durumunu koruması için sürekli olarak web sayfanız ile ile ilgileniyoruz.

Sayfanızın ne kadar iyi optimize edildiğine bakalım

Sitenize giren kullanıcıların, sunduklarınız hakkında heyecanlı olmalarını istiyoruz. Web sitenizi dönüştürmek istiyoruz.

Web sitenize yeni, organik trafik çekerek müşteri tabanınızı nasıl artırabileceğimizi gösterelim. Sonuç almayı kanıtlamış yalnızca Google onaylı, beyaz şapka tekniklerini kullanıyoruz.