WhatSap & İletişim 0850 532 29 37

Balıkçı Sitesi

  • Ücretsiz İlk Yıl .COM Domain
  • Limitsiz Web Alanı
  • Limitsiz Web Trafik
  • Kurumsal Yandex Mail
  • Türkçe CMS Paneli

Balıkçı Sitesi adlı responsive web tasarım şablonu Gıda & Restaurant & Bistro kategorisinde yayınlanmaktadır.

  • Promosyon Kodu: 3J0A5NDWPZ
  • Kampanyalı Fiyat: 490 TL
  • 2.Yıl Yinelenen Ücret Hosting+Domain: 270 TL
Sipariş Ver
Sürdürülebilir Kalite
Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.
Arama Motoru Optimizasyonu
Yüzlerce seo kriterine uyan WebTescil Web Tasarım web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Bağımsız SEO uzmanlarına sorun.
CMS Paketinde Neler dahil?
Tüm Web Tescil modüllerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz. Tek Panel Üzerinde Yönetim FTP ve cPanel İçermemektedir. 1000 Sayfa içerik oluşturabilirsiniz. 2500 adet dosya yükleyebilirsiniz. Sınırsız bant genişliği
Mobil Uyumluluk
Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.
Tüm Kodlar Optimize Edilir
Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.
Web Tasarım Düzenleme Hizmeti
Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak WebTescil Web Tasarım ekibimiz tarafından düzenlenir.
Tüm Resimler Yüklenirken Optimize Edilir
Web sitenize eklediğiniz tüm resimler, bilinen en yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Web siteniz çok hızlı açılır ve ziyaretçileriniz mutlu olur.
Canonical Sayfa Yapısı
Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.
Google Analytics Entegrasyonu
Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz.
En Hızlı Dağıtım Yolu: CDN
Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.
Özel 404 Sayfaları
Önemli bir SEO kriteri olan özel 404 ile ziyaretçileriniz (artık) var olmayan bir sayfayı ziyaret ettiğinde güncel bir site haritasıyla karşılaşır.
Site Haritaları
Tüm WebTescil Web Tasarım web sitelerinde google site haritaları (sitemap.xml) standart olarak yer alır. Web siteniz daha kolay indexlenir.
Kullanıcı Dostu URL
Oluşturacağınız her sayfa için karmaşık sayfa adresleri yerine kullanıcıların kolayca hatırlayabileceği arama motoru dostu URL oluşturabilirsiniz.
Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri
Her sayfanız için ayrı ayrı, popüler sosyal ağlarda kolayca paylaşım yapılabilecek butonlar oluşturabilirsiniz.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.
Google Search Console Kurulumu
Google search console, eski adıyla google webmaster tools kurulumu yapabilir ve site haritanızı google'a bildirebilirsiniz.
Balıkçı Sitesi Web Sitesini 7 Gün denemek ister misiniz? Demo Formu doldurun anında aktivasyon.
Konumlar ve Modüller İle Prestijli Web Sitesi Oluşturun

Tüm WebTescil Balıkçı Sitesi Web Sitesi  ve diğer hazır cms yazılımın size sunduğu tüm imkanları farklı temalarla kullanmanıza izin vermektedir. Temanızın yerleşimi, konumları, renkleri, yapısı ne olursa olsun web tasarımınız hep aynı içerik yönetim sistemini kullanmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Dilediğiniz sayfada dilediğiniz konuma istediğiniz türde modülleri ekleyerek ihtiyaçlara uygun web sitesini hazırlarken, müşterilerinize yüksek performanslı görsel bir şölen sunacaksınız.

Balıkçı Sitesi ile Trafiği Dert Etmeyin

WebTescil Web Balıkçı Sitesi Tasarım altyapısı, gelişmiş bulut mimari üzerinde çok sayıda sunucunun koordineli çalışması ile yüksek trafiklerle başedebilecek şekilde geliştirildi. Çok sayıda ziyaretçiye sahip olabileceğiniz muhteşem web sitesine sahip olmanın keyfine varırken, web sitesi trafiğin artmasını endişe etmeyeceksiniz.

Balıkçı Sitesi ile Google’da Zirveye

Link yapısı, kod yapısı, HTML5 mimarisi, CSS yapısı, kirli kodların siteye eklenememesi gibi yüzlerce ufak optimizasyonun sonunda, web tasarımıyla arama motorlarında başarıya ulaşabilmek için tek yapmanız gereken, özgün ve faydalı içerikler üretmek. Sonra da başarının keyfini çıkarmak

Daha Fazla Siteler İçin

Rent A Car Sitesi
Kreş Sitesi
Hekim Sitesi
Organik Ürün Sitesi
Tanıtım Sitesi
Tekstil Sitesi
Gıda Sitesi
Otel Sitesi V5
Hizmet Sitesi