WhatSap & İletişim 0850 532 29 37

WEB TASARIMI VE GELİŞTİRME

img

İşletmeniz İçin Profesyonel Araçlar

Web Tescil ile sürekli önde olun.
STRATEJİ SÜRÜŞ TASARIMI
STRATEJİ SÜRÜŞ TASARIMI
Harika görünen web siteleri oluştururuz, ancak daha fazla web sitesi ziyaretçisini müşteriye dönüştürmeye ve sizi başarıya hazırlamaya yardımcı olacak bir stratejiye sahiptir.
WordPress Geliştirme
WordPress Geliştirme
En son teknikleri, trendleri ve araçları kullanarak WordPress web siteleri oluşturuyoruz. İşimiz bittiğinde içeriğinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Google Dostu Siteler
Google Dostu Siteler
Müşterilerinizin büyük bir kısmı web sitenize telefonlarından erişecek. Web tasarımlarımız birçok cihaz türünde harika görünmek için yaratılmıştır.
Web Tasarım ve SEO İlişkisi
Web Tasarım ve SEO İlişkisi
SEO, bir web sitesinin arama motoru sıralamasını iyileştirmek anlamına gelir. Web sitenizin daha fazla trafik çekmesi ve dolayısıyla daha fazla müşteri adayı çekmesine olanak tanır.
Özel Web Tasarım
Özellikle iş ve kullanıcı bölümleriniz için benzersiz kullanıcı deneyimleri hazırlamak.
WordPress Geliştirme
Web'in %50'den fazlası için tercih edilen güçlü, sezgisel, içerik yönetimi yazılımı.
Hosting Hizmetleri
Gereksinimlerinizle büyüyebilecek, güvenilir, güvenli, işletme sınıfı web barındırma.
Duyarlı Web Tasarım
Her boyutta ekranda ve herhangi bir cihazda harika görünen mobil ve tablet dostu web siteler
WooCommerce Geliştirme
Yeni başlayanlar ve küçük-orta ölçekli çevrimiçi işletmeler için mükemmel google dostu e-ticaret çözümü.
Açılış Sayfası Geliştirme
Odaklı açılış sayfalarıyla yeni ziyaretçiler edinin ve dönüşümleri artırın.
Özel Web Programlama
Özel çevrimiçi iş gereksinimleriniz için özel olarak tasarlanmış yenilikçi web uygulamaları.
OpenCart Geliştirme
Kurumsal ticaret için yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve zengin özelliklere sahip bir seçenek.
WordPress Eğitimi
Aylık eğitim ve tazeleme kursları herkes için ücretsizdir!

Webtescil Web Tasarımdan Daha Fazlası

Web siteniz güçlü bir pazarlama aracı olabilir. Kullanılması modern tasarım trendleri , kolay kullanımlı navigasyon ve net mesajlar, web sitenizin olumlu YG’nizin ve genel iş stratejisi etkileyecektir. Web tescil, tam hedeflerinize ve hedef kitlenize uygun web siteleri tasarlar ve geliştirir.

Özelleştirilmiş

İşiniz benzersiz ve web siteniz de olmalı! Özel bir web sitesi markanızın hikayesini en iyi şekilde anlatır ve yaptığımız her site ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. Web tasarım ve geliştirme ekiplerimiz, hikayenizi anlatacak ve web sitesi trafiğini müşterilere dönüştürecek çevrimiçi bir deneyim oluşturmak için sizinle birlikte çalışır.

Mobil Uyumlu

Mobil web tasarımı bir seçenek değildir. Müşterileriniz, telefonunuzda ve tabletinizde sizinki gibi işletmeleri arıyor. Aslında, tüm web trafiğinin yaklaşık % 50’si mobil bir cihazdan geliyor ve bu rakam yalnızca artmaya devam edecek. Web siteniz mobil cihazlarda düzgün görüntülenmiyorsa veya kullanıcı deneyimi kötüyse, satışları kaçırmış olursunuz.

Neyse ki, bir mobil web sitesine VE ayrı bir masaüstü web sitesine ihtiyacınız yok – yalnızca bir mobil uyumlu web sitesi. Duyarlı web tasarımını kullanarak , web sitenizi herhangi bir cihaza uyacak şekilde otomatik olarak ayarlamak üzere oluşturacağız: akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü. Ziyaretçileriniz için bir akıcı deneyim ve sizin için güncellemek için bir web sitesi – kazanın!

Güncellemesi Kolay – Geliştiriciye Gerek Yok

İçeriği, resimleri ve daha fazlasını kendi başınıza güncelleyin! Yalnızca WordPress ve Shopify gibi içerik yönetim sistemi tabanlı platformları kullanıyoruz . Bu, web siteniz üzerinde daha fazla kontrol ve kendi başınıza güncelleyebilmeniz için güven verir. Yeni ve en iyileştirilmiş içerik, arama sonuçlarının en üstünde olmanıza (ve bunlarda kalmanıza) yardımcı olur.

Bir yazım hatasını bir cümleden kaldırmanız, blog gönderileri eklemeniz veya fotoğraflarla ve videolarla dolu yeni bir sayfa yayınlamanız gerekse de, bunu yapabileceksiniz. Siteniz başlamadan önce seçtiğiniz platformda eğitim veriyoruz ve Raleigh’deki ofisimizde düzenli olarak ücretsiz WordPress eğitimleri düzenliyoruz .

Pazarlamaya Hazır

Pazarlama planı olmayan bir web sitesi gazsız bir araba gibidir. Sadece istediğini yapmayacaksın. Bu nedenle geliştirdiğimiz her web sitesi dijital pazarlama ve SEO düşünülerek oluşturulmaktadır. Site yapısından sayfa mizanpajlarına, web siteniz hedef kitleniz, anahtar kelimeleriniz ve konumlarınız için optimize edilir, böylece daha yüksek dönüşümler görürsünüz.

WordPress ve Shopify SEO için hazırlanmıştır . SEO en etkili pazarlama stratejilerinden biridir ve bu platformlar sitenizi kolayca optimize etmenizi sağlar. Her iki platform da pazarlama, SEO ve operasyonlarınızı daha iyi hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli eklentiler sunar.

Projeniz varmı ? iletişim formunu doldurarak yada 0850 532 2937 Telefon numarasından iletişime geçmek çok kolay 7/24 WhatSapp Hattımız Online!