WhatSap & İletişim 0850 532 29 37

WooCommerce E-Ticaret

Responsive Mobil Uyumlu E-Ticaret

img

Özel E-Ticaret Web Sitesi WooCommerce

%100 Responsive Tasarımlar
WooCommerce
Esnekliği ve aşırı kullanıcı dostu olması nedeniyle web mağazanızın arka planı olarak WooCommerce kullanmanızı öneririz.Elektronik, Giyim, mobilya veya hangi sektörde olursanız olun Özel temalarımız'la WordPress ile mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor, hepsi WooCommerce ile mümkün kılınmıştır.
Düşük Maliyet
Uygun fiyatlı WooCommerce web sitesi tasarımında uzmanlaşan Webtescil, ucuz, profesyonel çevrimiçi mağaza tasarım hizmeti sunmaktadır. Zaman ve paradan tasarruf ederek, hemen yeni bir WooCommerce web sitesi sahibi olun. Uygun Fiyatlı WooCommerce web sitesi tasarımı, tüm özelliklerinin fazlasını ve yanında aşağıdaki ek özellikleri içerir.
Analiz ve İstatistik Takibi
WooCommerce sizlere sadece satış desteği sunmuyor. Aynı zamanda gerek sitenizdeki tüm analiz işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz, gerekse de istatistik takibi yapabileceğiniz gelişmiş bir panel sunuyor. Sürekli olarak geliştirilebilir ve eklenti desteği ile analiz ve istatistik bölümüne farklı özellikler ekleyebilirsiniz.
WooCommerce Neden Tercih etmelisiniz?
WooCommerce’i aktif olarak kullanan binlerce büyük alışveriş sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin WooCommerce’i tercih etmesindeki en önemli diğer etkenlerden biri de hızlı ve güvenilir olması. WooCommerce yazılımı WordPress için tamamen yalın bir şekilde hazırlanır iken detaylı özellikleri ile sitenin açılış hızını olumsuz etkilemez.
Mobil Uyumlu
Müşteriler ürününüze erişip, akıllı telefonları ve mobil cihazları aracılığıyla satın alabilir mi? Bu, e-ticaret alanındaki satışlarınızı büyük ölçüde artıracak çünkü birçok kişi mobil cihazlarını çevrimiçi alışveriş yapmak için kullanıyor.
WooCommerce Web Tasarımı
WooCommerce web tasarımı aşamasında,hedef kitlenizin ihtiyaçları düşünülerek, onu doğru bir görünüm ile görsel açıdan çekici bir web mağazasına dönüştürerek yüksek bir dönüşüm oranı hedefliyoruz.
Arama Çubuğu
Müşteriler, aradıkları ürünü hızlıca yazabilmeyi ve sonuçları görebilmeyi istiyor. Anahtar kelime aramalarına sitenize gelen ziyaretçiler tarafından erişilebilir olması gerekir.
Canlı Destek
WooCoomerce Özel e-ticaret web sitesi geliştirmede, ziyaretçilerin soru sorması ve sorunları çözmesi için işletmenizle bağlantı kurabilmesi için canlı sohbetler etkinleştirilir. İster öneride bulunmak, soruları cevaplamak ya da sevkıyat ve hasar sorunlarını gidermek isteyip istemediğinizi canlı bir sohbette yapın.
UI Tasarım
E-ticaret için UI tasarımı, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmekle ilgilidir. Bu, bir ziyaretçinin web mağazasında kolayca gezinebilmelerini ve aradıklarını satın almak için doğru çevrimiçi mağazaya geldiklerini ikna etmelerini sağlayarak düzgün akan bir düzen oluşturmayla ilgilidir.
Optimize edilmiş Ürünler
Yanıt veren web sitenizin görüntülendiği ekranın boyutu gibi, görüntüler de öyle. Otomatik olarak yeniden biçimlendirilir ve ekrana düzgün şekilde sığacak şekilde boyutlandırılır. Hareketli ve yeniden boyutlandırılmış veya bir telefon ekranına geçiş yapan bir web tarama penceresi olsun, görüntüler yüksek çözünürlükle hala net görüntü sağlarız.

İstanbul’da WooCommerce Web Tasarım Uzmanı mı arıyorsunuz?

E-ticaret web sitesi tasarım çözümleri için bir WordPress eklentisi olan WooCommerce tabanlı, farklı büyüklükteki işletmeler için verimli ve SEO dostu e-ticaret web siteleri uyguluyoruz.

Uzmanlığımız, mobil kullanıma hazır ve son derece ölçeklenebilir wordpress e-ticaret web siteleri oluşturmakta yatıyor. WooCommerce kullanarak genişletilebilir e-ticaret web siteleri oluşturmak için WordPress’in esnekliğini ve gücünü sunuyoruz.

Öncelikle WordPress geliştiricileri olmadığımız ve WooCommerce’in daha sonra olmadığımızı, WooCommerce web tasarımı ve geliştirme konusunda uzman deneyimli ve bilgili WooCommerce geliştirme uzmanlarımız olduğunu unutmamak gerekir. Standart Özellikleri

 • Tekrarlanabilir satış
 • İndirim kuponu kullanma
 • Üyelik ve sadakat programları
 • Stok yönetimi
 • Kargo ve vergi ücreti ekleme ya da özelleştirme
 • Ürün ve hizmet değerlendirme
 • Ödeme yöntemi entegrasyonu
 • Online ödeme yöntemleri uygulama
 • Müşteri bilgilendirme
 • Kampanya uygulama
 • Sosyal medya girişi gibi özelleştirmeler
 • Sipariş süreç bildirimleri
 • PDF fatura paylaşma
 • Raporlama ve analiz

E-Ticaret Projeniz varmı ? iletişim formunu doldurarak yada 0850 532 2937 Telefon numarasından iletişime geçmek çok kolay 7/24 WhatSapp Hattımız Online!